4404 Gouache
Ferre, Tuppfäktning, signerad, Xam, 24x31
Såld: 200 kr
Såldes den 15 januari 2018 -
1410 Etsning
Tuppfäktning, 96/310, motivet: 20x29
Såld: 100 kr
Såldes den 25 januari 2016 -
4343 Träsnitt
2 st, Carl Olof Petersen, ca 20x20 bla Tuppfäktning
Såld: 150 kr
Såldes den 30 juli 2012
2374 Oljemålning
Tuppfäktning,sign, ej ram, 84x64
Såld: 300 kr
Såldes den 8 april 2002