Föremål som liknar Trygg
6226 Skulptur
Såld: 200 kr
Såldes den 1 juli 2024
8088 Träskulptur
Signerad Trygg. Höjd: 27cm
Såld: 1.000 kr
Såldes den 20 maj 2024
7236 Akvarell
Såld: 500 kr
Såldes den 25 mars 2024
Såld: 3.000 kr
Såldes den 17 juli 2023
7112 Skulptur
Såld: 300 kr
Såldes den 15 maj 2023
8218 Träskulpturer
Såld: 1.000 kr
Såldes den 7 november 2022
8217 Träskulpturer
Såld: 1.000 kr
Såldes den 7 november 2022
1047 Oljemålning
Såld: 6.600 kr
Såldes den 13 juni 2022
1028 Oljemålning
Såld: 3.400 kr
Såldes den 6 juni 2022