Föremål som liknar Tryckt signatur
-
5086 Litografiska b..
11 pcs, Einar Nerman (1888-1983), Sweden. "Sagor",..//
Sold: SEK 700
Sold den 8 december 2025
-
3017 Litografiskt b..
Venice, tryckt signatur. Image dimensions: 20x64 c..//
Sold: SEK 100
Sold den 1 december 2025
-
2112 LITOGRAPHS IN ..
Bengt Lindström (1925-2008), Sweden. 6 oramade lös..//
Sold: SEK 1500
Sold den 24 november 2025
-
5162 LITOGRAPH
Marc Chagall (1887-1985), Frankrike. 'L'Ecuyère' u..//
Sold: SEK 1500
Sold den 29 september 2025
-
2007 LITOGRAPH
Stig Lindberg (1916-1982), Sweden. Daterad -77, tr..//
Sold: SEK 1200
Sold den 25 augusti 2025
-
2008 LITOGRAPH IN C..
Stig Lindberg (1916-1982), Sweden. Tryckt signatur..//
Sold: SEK 900
Sold den 25 augusti 2025
-
4041 GRAPHIC ART
efter Fernand Léger, tryckt signatur. Image dimens..//
Sold: SEK 700
Sold den 12 maj 2025
-
8417 PLATE
Enrico Baj (1924-2003), Italy. L'Ultimo dei Genera..//
Sold: SEK 500
Sold den 21 april 2025
-
8001 LITOGRAPHS IN ..
Bengt Lindström (1925-2008), Sweden. 11 st oramade..//
Sold: SEK 1400
Sold den 10 mars 2025