Föremål som liknar Tryckt signatur
3099 Grafiskt blad
Såld: 300 kr
Såldes den 15 april 2024
3102 Grafiskt blad
Såld: 100 kr
Såldes den 26 februari 2024
3162 Etsning
Såld: 200 kr
Såldes den 8 januari 2024
2034 Litografi
Såld: 5.200 kr
Såldes den 20 november 2023
8131 Grafiskt blad
Såld: 250 kr
Såldes den 23 oktober 2023
6001 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 16 oktober 2023
3227 Grafiskt blad
Såld: 1.000 kr
Såldes den 7 augusti 2023
9316 Färglitografi
Såld: 1.200 kr
Såldes den 31 juli 2023
7352 Färglitografi
Såld: 1.000 kr
Såldes den 3 juli 2023