Föremål som liknar Tryck
5138 Serigrafi på tyg
Såld: 1.500 kr
Såldes den 17 juni 2024
4078 Grafiskt blad
Såld: 1.600 kr
Såldes den 10 juni 2024
4001 Löpare
Såld: 700 kr
Såldes den 10 juni 2024
9038 Färglitografi
Såld: 500 kr
Såldes den 27 maj 2024
9046 Litografi
Såld: 3.400 kr
Såldes den 27 maj 2024
7122 Oljemålningar
Såld: 150 kr
Såldes den 13 maj 2024
7218 Grafiska blad
Såld: 300 kr
Såldes den 13 maj 2024
4114 Etsning
Såld: 100 kr
Såldes den 6 maj 2024
5201 Torrnålsetsning
Såld: 2.400 kr
Såldes den 29 april 2024