4434 Färglitografi
Såld: 350 kr
Såldes den 19 december 2016 -
2701 Litografi
signerad, Trosamotiv, 63/(410, 39x53
Såld: 200 kr
Såldes den 30 november 2009 -
8227 Pasteller
2 st+ lito, Trosamotiv, 35x27 resp 45x60
Såld: 950 kr
Såldes den 11 maj 2009
6058 Litografi
Reinhold, Ljunggren, Trosamotiv, 277/300, Pt, 32 x 38
Såld: 650 kr
Såldes den 2 februari 2009 -
2195 Oljemålning
Trosamotiv, C Sjöberg, -77, 46x55
Såld: 300 kr
Såldes den 9 januari 2006 -
3312 Färglitografi
R Ljunggren, Trosamotiv, 21x32
Såld: 450 kr
Såldes den 19 augusti 2002