6201 Porslin
Såld: 900 kr
Såldes den 21 juni 2021 -
3179 Cigarettskrin
Såld: 800 kr
Såldes den 16 december 2013 -
4196 Akvarell
Såld: 1.500 kr
Såldes den 28 januari 2013
3012 Oljemålning
Såld: 7.000 kr
Såldes den 12 april 2010 -
8456 Flakonger
1 par, Troligen Frankrike, 1800-tal, höjd: 8
Såld: 850 kr
Såldes den 8 februari 2010 -
8472 Salongsgrupp
Såld: 12.200 kr
Såldes den 25 februari 2008
9543 Ytterfoder
Art Noveau, 1900, troligen Frankrike, höjd: 20
Såld: 550 kr
Såldes den 22 maj 2006