Föremål som liknar Torsten Renqvist
9049 Mapp
Såld: 350 kr
Såldes den 8 april 2024
8275 Etsning
Såld: 350 kr
Såldes den 11 december 2023
6204 Träsnitt
Såld: 400 kr
Såldes den 27 november 2023
2068 Etsning
Såld: 100 kr
Såldes den 27 november 2023
3209 Etsning
Såld: 150 kr
Såldes den 6 november 2023
8021 Träsnitt
Såld: 300 kr
Såldes den 3 april 2023
4372 Litografi
Såld: 200 kr
Såldes den 10 oktober 2022
7108 Träsnitt
Såld: 350 kr
Såldes den 12 september 2022
5168 Mapp
Såld: 1.800 kr
Såldes den 20 juni 2022