9371 Litografier
Såld: 1.600 kr
Såldes den 27 februari 2012 -
3458 Etsning
Torsten Renquist, 18/65, 21x25
Såld: 850 kr
Såldes den 30 januari 2012 -
6620 Etsning
Torsten Renquist, 63/150, 32 x 46
Såld: 350 kr
Såldes den 15 juni 2009
7199 Färglitografi
Torsten Renquist, 26/150, 1964, 43x65
Såld: 200 kr
Såldes den 16 april 2007 -
8011 Oljemålning
Såld: 3.000 kr
Såldes den 30 juni 2003