8150 Färglitografi
Såld: 1.600 kr
Såldes den 12 februari 2024 -
4310 Färglitografi
Såld: 150 kr
Såldes den 19 december 2022 -
8286 Färglitografi
Såld: 150 kr
Såldes den 19 september 2022
2349 Oljemålning
Såld: 350 kr
Såldes den 10 februari 2020 -
9094 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 30 april 2018 -
7410 Oljemålning
Torsten Hult, Strand Höganäs, 61x50
Såld: 100 kr
Såldes den 29 januari 2018
1011 Oljemålning
Torsten Hult, Löpning, 1957, 33x55
Såld: 1.400 kr
Såldes den 16 maj 2016 -
1084 Oljemålning
Torsten Hult, "Spaljérad", 49x59
Såld: 100 kr
Såldes den 12 april 2016 -
4031 Akvarell
Torsten Hult, "Sandalevna 56" 25x32
Såld: 100 kr
Såldes den 20 oktober 2008