7065 Färglitografi
Såld: 7.200 kr
Såldes den 7 februari 2022 -
4601 Etsning
Såld: 100 kr
Såldes den 5 oktober 2020 -
4612 Etsning
Såld: 350 kr
Såldes den 5 oktober 2020
6178 Etsningar
Såld: 1.100 kr
Såldes den 21 september 2020 -
5262 Träsnitt
Såld: 350 kr
Såldes den 25 april 2016 -
3571 Färglitografi
Såld: 450 kr
Såldes den 23 november 2015
1759 Glas
7 + 1 del, "Periferi", Skruf, Design Torkel Dahlstedt
Såld: 250 kr
Såldes den 6 januari 2014 -
4085 Oljemålning
Torkel Dahlstedt (f. 1942), ramens innermått: 82x70
Såld: 4.000 kr
Såldes den 10 september 2012 -
8312 Etsning
Såld: 100 kr
Såldes den 27 augusti 2012