Föremål som liknar Tom Krestesen
3225 Oljemålning
Såld: 4.400 kr
Såldes den 3 juni 2024
3226 Akvarell
Såld: 1.300 kr
Såldes den 3 juni 2024
7354 Akvarell
Såld: 700 kr
Såldes den 13 maj 2024
8317 Blandteknik
Såld: 2.200 kr
Såldes den 4 september 2023
6324 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 8 maj 2023
3337 Litografi
Såld: 350 kr
Såldes den 27 februari 2023
9156 Litografi
Såld: 100 kr
Såldes den 30 maj 2022
8140 Akvarell
Såld: 700 kr
Såldes den 25 oktober 2021
7405 Oljemålning
Såld: 1.200 kr
Såldes den 6 september 2021