7030 Färgetsning
Såld: 100 kr
Såldes den 29 oktober 2019 -
1369 Etsning
Thormod Larsen, 1965, "Jungfrun I", motivet: 45 x 50
Såld: 100 kr
Såldes den 28 juli 2014 -
5161 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 29 april 2013
8138 Färgetsning
Thormod Larsen, 2/15, 63x48
Såld: 100 kr
Såldes den 13 augusti 2007