1285 Emaljmålning
Maybrit Wallin, signerad. Träd, 50x50 cm
Såld: 200 kr
Såldes den 3 februari 2020 -
2459 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 31 maj 2010 -
3041 Akvareller
3 tavlor + 3 lösa blad, Lennart Wallin
Såld: 200 kr
Såldes den 20 januari 2003
Föremål som liknar T Wallin
- Träfflista
- alla
- Visa alla