1421 Akvarell
T Fougstedt, 16x23
Såld: 200 kr
Såldes den 22 januari 2007 -
2673 Litografier
3 st Fougstedt, Rosén Harald Lindberg
Såld: 600 kr
Såldes den 9 oktober 2006 -
1128 Akvareller
1 par, T Fougstedt,
Såld: 100 kr
Såldes den 13 april 2004
5491 Akvarell
T Fougstedt -45
Såld: 100 kr
Såldes den 22 mars 2004 -
3232 Akvarell
T Fougstedt, Långvik -46, 34x49
Såld: 400 kr
Såldes den 19 augusti 2002