7175 Färglitografi
Såld: 1.100 kr
Såldes den 27 mars 2023 -
5580 Damarmbandsur
Såld: 600 kr
Såldes den 20 maj 2019 -
2624 Färglitografier
Såld: 450 kr
Såldes den 4 december 2017
5457 Herrarmbandsur
4 st, bland annat en 14k (Tärnan)
Såld: 1.600 kr
Såldes den 30 november 2015 -
4316 Armbandsur
Såld: 700 kr
Såldes den 12 januari 2015 -
8390 Matservisdelar
40 delar ca, Göteborg, Tärnan
Såld: 1.000 kr
Såldes den 2 september 2013
6148 Damarmbandsur
Tärnan, 14 k, med armband 18 k, 16, 4 gr brutto
Såld: 2.600 kr
Såldes den 17 december 2012 -
3471 Fickur
5 st, bland annat Silver, Viking, Tärnan & Perfecta
Såld: 550 kr
Såldes den 10 september 2012 -
7031 Etsning
Såld: 4.000 kr
Såldes den 27 februari 2012