3372 Etsning
Såld: 100 kr
Såldes den 21 november 2022 -
3155 Etsning
Såld: 100 kr
Såldes den 2 maj 2022 -
3038 Offsetlito
Såld: 1.100 kr
Såldes den 28 februari 2022
2011 Färglitografi
Såld: 600 kr
Såldes den 22 november 2021 -
1521 Färgetsning
Sven Nordqvist, Tupp, 45 x 33
Såld: 100 kr
Såldes den 10 november 2008