Föremål som liknar Svante Kede
5463 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 1 maj 2023
3221 Oljemålning
Såld: 500 kr
Såldes den 15 augusti 2022
6308 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 31 januari 2022
9110 Oljemålning
Såld: 450 kr
Såldes den 1 november 2021
7049 Akvarell
Såld: 800 kr
Såldes den 29 juli 2019
9261 Oljemålning
Svante Kede (1877-1955), Fjäll. Olja på duk, 39x33 cm
Såld: 250 kr
Såldes den 2 juli 2018
5248 Oljemålning
Svante Kede (1877-1955), Fjällandskap med älv, 95x115
Såld: 1.500 kr
Såldes den 22 januari 2018
5247 Oljemålning
Svante Kede (1877-1955), självporträtt, 1908,67x44
Såld: 1.500 kr
Såldes den 22 januari 2018
5246 Oljemålning
Svante Kede (1877-1955), Kvinna, 65x90
Såld: 1.500 kr
Såldes den 22 januari 2018