Föremål som liknar Stuginteriör
7207 Oljemålning
Såld: 200 kr
Såldes den 3 juli 2023
2197 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 29 juni 2020
2057 Oljemålning
Åke Wickström (f. 1927), Sverige. Stuginteriör, 53x64
Såld: 100 kr
Såldes den 4 december 2017
7306 Oljemålning
Sign -43, Stuginteriör, pannå, 25x35
Såld: 600 kr
Såldes den 9 januari 2017
9609 Oljemålning
signerad, Stuginteriör, 50x40
Såld: 250 kr
Såldes den 1 augusti 2016
2034 Färglitografi
Såld: 300 kr
Såldes den 23 maj 2016
7013 Oljemålning på..
1800-tal, Stuginteriör, 20 x 15
Såld: 400 kr
Såldes den 1 juni 2015
8577 Oljemålning
Sten Ekendahl (1897-1968), stuginteriör, 95x66
Såld: 600 kr
Såldes den 9 mars 2015
7166 Färglitografi
Såld: 350 kr
Såldes den 2 mars 2015