7230 Oljemålning
1800-tal, Stormig kust, 20x26
Såld: 1.100 kr
Såldes den 14 oktober 2013 -
5563 Oljemålning
signerad. "Stormig kust" 28x45
Såld: 700 kr
Såldes den 21 maj 2007 -
3023 Oljemålning
1800-tal, "Stormig kust" pannå, 24x32
Såld: 1.200 kr
Såldes den 7 maj 2007
5126 Oljemålning
Stormig kust, Forti, 24x32
Såld: 550 kr
Såldes den 17 juli 2006 -
4651 Oljemålning
F.Lidwall, "Stormig kust" 25x31
Såld: 150 kr
Såldes den 23 januari 2006 -
7117 Oljemålning
signerad, stormig kust, 45x54
Såld: 200 kr
Såldes den 3 oktober 2005
6412 Litografi
Roland Svensson, 276/310, Stormig kust, 34 x 24
Såld: 700 kr
Såldes den 31 januari 2005 -
8013 Akvarell
Stormig Kust, England, 26x39
Såld: 1.900 kr
Såldes den 10 juni 2002