Föremål som liknar Stockholms Stadshus
8033 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 4 november 2024
8031 Akvarell
Såld: 150 kr
Såldes den 4 november 2024
2024 Etsning
Såld: 350 kr
Såldes den 14 oktober 2024
5109 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 6 maj 2024
2002 Oljemålning
Såld: 800 kr
Såldes den 26 februari 2024
2013 Oljemålning
Såld: 1.000 kr
Såldes den 19 februari 2024
8287 Blyertsteckning
Såld: 600 kr
Såldes den 11 december 2023
2008 Färglitografi
Såld: 700 kr
Såldes den 25 september 2023
3151 Färglitografi
Såld: 1.800 kr
Såldes den 29 maj 2023