3333 Färglitografi
Såld: 700 kr
Såldes den 26 februari 2024 -
2008 Färglitografi
Såld: 1.400 kr
Såldes den 20 februari 2023 -
7104 Färglitografi
Stockholm från Mälaren, motivet: 44x73
Såld: 100 kr
Såldes den 17 oktober 2016
5069 Grafiskt tryck
Stockholm från Mälaren, 45x73
Såld: 600 kr
Såldes den 22 augusti 2016 -
8079 Litografiskt b..
Såld: 500 kr
Såldes den 24 augusti 2015 -
7521 Färglitografi
Såld: 500 kr
Såldes den 16 juni 2014
2042 Litografi
Såld: 1.300 kr
Såldes den 24 februari 2014 -
1578 Grafiskt blad
Stockholm från Mälaren, 1800-tal, 57x83
Såld: 650 kr
Såldes den 14 december 2009 -
4676 Litografiskt b..
"Stockholm från mälaren", PB Eklunds förlag, 46 x 73
Såld: 700 kr
Såldes den 5 februari 2007