Föremål som liknar Stockholm
7158 Kopparstick
Stockholm, yttermått inklusive ram: 31x86 cm
Såld: 400 kr
Såldes den 28 oktober 2024
7266 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 28 oktober 2024
6028 Karta
Såld: 600 kr
Såldes den 21 oktober 2024
5155 Tusch
Såld: 150 kr
Såldes den 14 oktober 2024
2024 Etsning
Såld: 350 kr
Såldes den 14 oktober 2024
4062 Oljemålningar
Såld: 200 kr
Såldes den 7 oktober 2024
4008 Oljemålningar
Såld: 200 kr
Såldes den 7 oktober 2024
4212 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 7 oktober 2024
3210 Glas
Såld: 350 kr
Såldes den 30 september 2024