Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 

Föremål som liknar Stockholm


Vi hittade över 189 fler föremål på Auktionsindex Auktionsindex


  • Träfflista
  • 7126 Gafflar
    Sex st. Silver, "Franska Liljan", 1810-tal, Erik A..//
    Såld: 7.000 kr

    Såldes den 19 januari 2026
  • 7168 Tusch
    Stig Claesson Slas (1928-2008), Sverige. Signerad,..//
    Såld: 1.000 kr

    Såldes den 19 januari 2026
  • 6303 Akvarell
    Hjalmar Falk (1856-1938), Sverige. Signerad, Norrb..//
    Såld: 1.500 kr

    Såldes den 19 januari 2026
  • 6555 Hatt
    ”Bicorn” Ericsson, Stockholm, i ask. Längd: 50 (ask)
    Såld: 1.500 kr

    Såldes den 12 januari 2026
  • 5021 Oljemålning
    Gunnar Bergqvist. Signerad, Stockholmsmotiv. Olja ..//
    Såld: 200 kr

    Såldes den 15 december 2025
  • 6071 Tryck
    Ulf Hinders (f. 1950), Sverige. Stockholmsbild. Bi..//
    Såld: 300 kr

    Såldes den 15 december 2025
  • 6079 Grafiska blad
    10 st, Stockholmsmotiv, yttermått inklusive ram: 2..//
    Såld: 1.200 kr

    Såldes den 15 december 2025
  • 5286 Väggpendyl
    Gustaviansk stil, skuren dekor, förgylld, urtavla ..//
    Såld: 800 kr

    Såldes den 8 december 2025
  • 3031 Akvarell
    Ingegerd Beskow (1887-1978), inlopp till Stadsgårs..//
    Såld: 1.100 kr

    Såldes den 8 december 2025




Ladda ner broschyr