Föremål som liknar Stockholm
2014 Färglitografi
Såld: 800 kr
Såldes den 23 september 2024
2003 Tusch
Såld: 2.200 kr
Såldes den 23 september 2024
7132 Oljemålning
Såld: 150 kr
Såldes den 23 september 2024
2011 Oljemålning
Såld: 600 kr
Såldes den 23 september 2024
2007 Etsning
Såld: 150 kr
Såldes den 23 september 2024
2004 Pastell
Såld: 2.800 kr
Såldes den 23 september 2024
7143 Grafiskt blad
Såld: 100 kr
Såldes den 16 september 2024
7199 Bokverk
Såld: 200 kr
Såldes den 16 september 2024
8139 Gravyr
Såld: 100 kr
Såldes den 16 september 2024