Föremål som liknar Stilleben med frukter
9047 Akvarell
Såld: 300 kr
Såldes den 11 september 2023
5135 Oljemålning
Såld: 3.400 kr
Såldes den 21 augusti 2023
4459 Oljemålning
Såld: 350 kr
Såldes den 1 maj 2023
6389 Oljemålning
Såld: 500 kr
Såldes den 12 september 2022
3256 Oljemålning
Såld: 2.000 kr
Såldes den 15 augusti 2022
2036 Oljemålning
Såld: 700 kr
Såldes den 20 juni 2022
3122 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 31 maj 2021
7108 Färglitografi
Såld: 600 kr
Såldes den 19 oktober 2020
8185 Oljemålning
Såld: 1.100 kr
Såldes den 9 mars 2020