Föremål som liknar Stilleben
6140 Oljemålning
Såld: 700 kr
Såldes den 12 januari 2026
6318 Oljemålningar
Såld: 1.600 kr
Såldes den 12 januari 2026
6421 Oljemålning
Såld: 150 kr
Såldes den 12 januari 2026
4127 Oljemålning
Såld: 350 kr
Såldes den 12 januari 2026
1011 Oljemålning
Såld: 6.000 kr
Såldes den 15 december 2025
3064 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 15 december 2025
6012 Färglitografi
Såld: 450 kr
Såldes den 15 december 2025
3013 Akvarell
Såld: 150 kr
Såldes den 8 december 2025
4036 Oljemålning
Såld: 600 kr
Såldes den 8 december 2025