Föremål som liknar Stilleben
5024 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 17 juni 2024
2102 Oljemålning
Såld: 1.200 kr
Såldes den 17 juni 2024
5022 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 17 juni 2024
2121 Oljemålning
Såld: 800 kr
Såldes den 17 juni 2024
2005 Oljemålning
Såld: 2.800 kr
Såldes den 17 juni 2024
2042 Akvarell
Såld: 150 kr
Såldes den 17 juni 2024
2033 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 17 juni 2024
5006 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 17 juni 2024
5045 Färglitografi
Såld: 2.200 kr
Såldes den 17 juni 2024