Föremål som liknar Stig Olson
7030 Blandteknik
Såld: 600 kr
Såldes den 25 mars 2024
3293 Etsning
Såld: 100 kr
Såldes den 25 april 2022
6484 Etsning
Såld: 100 kr
Såldes den 15 mars 2021
9057 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 24 augusti 2020
5518 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 11 december 2017
4036 Blandteknik
Stig Olson, komposition, 62x41
Såld: 900 kr
Såldes den 6 februari 2017
4339 Litografi
Stig Olson, Glänta, 25/160, 55x73
Såld: 100 kr
Såldes den 6 februari 2017
2153 Etsning
Stig Olson, Gubbe, 7/100, motivet: 32x25
Såld: 250 kr
Såldes den 11 januari 2016
6693 Oljemålning
Stig Olson, Bandyspelare, signerad, 37x26
Såld: 700 kr
Såldes den 26 januari 2015