4084 OIL PAINTING
Sold: SEK 700
Sold den 10 juni 2024 -
6201 MIXED MEDIA
Sold: SEK 300
Sold den 27 november 2023 -
3151 COLOUR ETCHING
Sold: SEK 100
Sold den 22 oktober 2018
6205 OIL PAINTING
Stig Danielsson, 1991, a woman, subject: 25 x 25,
Sold: SEK 900
Sold den 3 augusti 2015 -
3766 ETCHING (F)
Stig Danielsson, akt, 5/75, subject size: 39 x 37,
Sold: SEK 450
Sold den 22 oktober 2012 -
2300 Litografi
Stig Danielsson 1971, 35x42
Sold: SEK 100
Sold den 25 augusti 2008
8400 Litografi
Stig Danielsson, "Kvinna utan ansikte" 5/75, 40x37
Sold: SEK 600
Sold den 21 augusti 2006 -
1327 Blandteknik
Sold: SEK 700
Sold den 27 februari 2006 -
5223 Etsning
Stig Danielsson, Pt, -75, 38 x 80
Sold: SEK 200
Sold den 16 juni 2003