Föremål som liknar Stig Ã…ke Lund
6566 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 19 december 2022
6195 Litografi
Såld: 100 kr
Såldes den 4 juli 2022
1282 Tavla
Relief, Stig Ã…ke Lund, 22x24
Såld: 1.000 kr
Såldes den 7 augusti 2017
2132 Oljemålning
Stig Ã…ke Lund, komposition, 48x54
Såld: 100 kr
Såldes den 5 juni 2017
6370 Väggrelief
Stig Ã…ke Lund, motivet: 20x22
Såld: 450 kr
Såldes den 15 maj 2017
7213 Oljemålning
Stig Ã…ke Lund, Green Hayze III, 57x66
Såld: 1.000 kr
Såldes den 8 februari 2016
2134 Skulpturtavla
Stig Åke Lund, bemålat trä, motivets mått: 25x30
Såld: 100 kr
Såldes den 5 augusti 2013
7194 Oljemålning
Stig Åke Lund, Ersta & Fjällgatan, 50x62
Såld: 1.200 kr
Såldes den 18 juni 2012
8100 Oljemålning
Signerad S-Ã…-L, (Stig Ã…ke Lund), Kungsgatan, 58x52
Såld: 1.800 kr
Såldes den 26 oktober 2009