4446 Gouache
Sten Sandgren, Vinterlandskap med vattendrag, 62x96
Såld: 100 kr
Såldes den 6 augusti 2018 -
1340 Pastell
Sten Sandgren, landskap i månsken, signerad, 53x79
Såld: 100 kr
Såldes den 16 november 2015 -
2197 Pasteller
Såld: 600 kr
Såldes den 16 december 2013
5804 Gouache
Sten Sandgren, innermått: 56x36, månsken över hav
Såld: 100 kr
Såldes den 12 oktober 2009 -
4523 Blandteknik
Sten Sandgren, Fors, 39x59
Såld: 550 kr
Såldes den 17 augusti 2009 -
7050 Akvarell
Sten Sandgren, 1917 "Allén" 35x51
Såld: 300 kr
Såldes den 4 april 2005
7226 Pastell
Sten Sandgren, Vinterlandskap, 39 x 48
Såld: 100 kr
Såldes den 26 maj 2003