Föremål som liknar Staffan Kronberg
8349 Akvarell
Såld: 1.000 kr
Såldes den 1 april 2024
3126 Färglitografi
Såld: 300 kr
Såldes den 31 maj 2021
1039 Färglitografi
Såld: 600 kr
Såldes den 24 augusti 2020
5026 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 2 september 2019
5228 Akvarell
Såld: 300 kr
Såldes den 27 maj 2019
2536 Färgetsningar
Såld: 100 kr
Såldes den 4 februari 2019
1381 Färgetsning
Staffan Kronberg (f. 1902), Sverige. Motivet: 12x7
Såld: 250 kr
Såldes den 26 november 2018
7049 Akvarell
Såld: 150 kr
Såldes den 12 mars 2018
2009 Akvareller
Såld: 700 kr
Såldes den 30 oktober 2017