Föremål som liknar St
2021 Etsning
Såld: 2.000 kr
Såldes den 17 juni 2024
5084 Ljusstakar
5 st, Orrefors. Höjd: 5-10cm
Såld: 200 kr
Såldes den 17 juni 2024
5140 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 17 juni 2024
5169 Oljemålning
Såld: 1.200 kr
Såldes den 17 juni 2024
4291 Servisdelar
Gustavsberg, Blå Blom, ca 25 del
Såld: 1.000 kr
Såldes den 17 juni 2024
2150 Skulptur
Såld: 1.100 kr
Såldes den 17 juni 2024
2145 Skulptur
Såld: 700 kr
Såldes den 17 juni 2024
5151 Fotoramar
7 st, omkring 1900, trä och metall, 7x5 - 22x13 cm
Såld: 150 kr
Såldes den 17 juni 2024
5257 Matservis
ca 55 delar, Rörstrand, Desiré
Såld: 700 kr
Såldes den 17 juni 2024