Föremål som liknar Solveig Hammarstedt
8117 Blandteknik
Såld: 100 kr
Såldes den 13 september 2021
7473 Blandteknik
Såld: 300 kr
Såldes den 22 mars 2021
1142 Akvareller
Såld: 300 kr
Såldes den 3 februari 2020
6018 Akvarell
Solveig Hammarstedt (f. 1928), troll, Signerad, 19x26
Såld: 100 kr
Såldes den 5 november 2018
6085 Pastell
Såld: 100 kr
Såldes den 31 oktober 2016
2364 Pastell
Solveig Hammarstedt (f. 1928), Troll, motivet: 48x32
Såld: 100 kr
Såldes den 23 maj 2016
7758 Blandteknik
Solveig Hammarstedt (f. 1928), Troll, motivet: 28x41
Såld: 100 kr
Såldes den 2 maj 2016
8053 Akvarell
Solveig Hammarstedt (f. 1928), troll, signerad, 25x35
Såld: 100 kr
Såldes den 15 februari 2016
5150 Oljemålning
Solveig Hammarstedt (f. 1928), 27x22
Såld: 100 kr
Såldes den 18 maj 2015