7020 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 27 mars 2023 -
2213 Oljemålning
Såld: 2.800 kr
Såldes den 24 februari 2014 -
3508 Oljemålning
slottsinteriör, 1800-tal, Empireram, 22x27
Såld: 800 kr
Såldes den 7 oktober 2013
8007 Oljemålning
Såld: 6.400 kr
Såldes den 27 februari 2012 -
7209 Oljemålning
Slottsinteriör, H Dèspenoza, 50x70
Såld: 1.400 kr
Såldes den 14 mars 2011 -
8405 Oljemålning
Såld: 5.800 kr
Såldes den 6 december 2010
8367 Oljemålning
Kopia slottsinteriör 70x54
Såld: 700 kr
Såldes den 11 maj 2009 -
4542 Litografier
4 st, slottsinteriörer, delvis kolorerade, 24 x 20
Såld: 700 kr
Såldes den 3 december 2007 -
5158 Oljemålning
Sign, Riwa, Slottsinteriör, 1800-tal, 41x53
Såld: 4.400 kr
Såldes den 22 november 2004