3458 Fat
Såld: 150 kr
Såldes den 8 januari 2018 -
4518 Oljemålning
Såld: 2.200 kr
Såldes den 21 augusti 2017 -
8360 Färglitografi
Slaget vid Lützen, motivet: 59 x 80
Såld: 300 kr
Såldes den 20 december 2015
8201 Oljemålning
Såld: 1.900 kr
Såldes den 27 augusti 2012 -
3122 Litografi
Slaget vid Lützen, 1800-tal, 42 x 60, 1800-tals ram
Såld: 1.200 kr
Såldes den 18 juni 2007 -
6140 Oljemålning
Erik Ahlberg, 1912, Slaget vid Lützen, 98 x 135
Såld: 4.200 kr
Såldes den 18 mars 2002