5124 Oljemålning
1800-tal, skäggig farbror, 28x24, skuren ram
Såld: 700 kr
Såldes den 18 april 2011 -
5614 Spegel
Skuren ram, höjd: 67
Såld: 650 kr
Såldes den 18 april 2011 -
5668 Akvarell
40x30, betande kor, skuren ram
Såld: 750 kr
Såldes den 20 oktober 2008
6225 Oljemålning
Såld: 12.200 kr
Såldes den 6 februari 2006 -
4183 Kopparplåt
I träskuren ram, "Napoleon 111" 1800-tal
Såld: 1.000 kr
Såldes den 3 maj 2004