Föremål som liknar Skog
6426 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 19 januari 2026
6720 Oljemålning
Såld: 200 kr
Såldes den 19 januari 2026
3026 Väggrelief
Såld: 100 kr
Såldes den 1 december 2025
4364 Matgafflar
Såld: 3.000 kr
Såldes den 1 december 2025
8301 Oljemålning
Såld: 200 kr
Såldes den 10 november 2025
5212 Bänk
Såld: 13.000 kr
Såldes den 27 oktober 2025
5002 Folkdräkt
Såld: 1.000 kr
Såldes den 27 oktober 2025
4232 Färglitografi
Såld: 150 kr
Såldes den 20 oktober 2025
9330 Etsning
Såld: 300 kr
Såldes den 13 oktober 2025