Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 

Föremål som liknar Sko


Vi hittade över 189 fler föremål på Auktionsindex Auktionsindex


  • Träfflista
  • 3031 Akvarell
    Ingegerd Beskow (1887-1978), inlopp till Stadsgårs..//
    Såld: 1.100 kr

    SÃ¥ldes den 8 december 2025
  • 3026 Väggrelief
    Börje Skogh (1923-2006), Sverige. Gustavsberg, 22,..//
    Såld: 100 kr

    SÃ¥ldes den 1 december 2025
  • 4082 Jacka
    + skor, Barnmodell, sammet, 1700-tals-stil. Längd:..//
    Såld: 250 kr

    SÃ¥ldes den 1 december 2025
  • 2013 Fat
    Wilhelm KÃ¥ge (1889-1960), Sverige. Argenta, Gustav..//
    Såld: 350 kr

    SÃ¥ldes den 10 november 2025
  • 8301 OljemÃ¥lning
    Oidentifierad konstnär. Signerad, skogslandskap. O..//
    Såld: 200 kr

    SÃ¥ldes den 10 november 2025
  • 7042 TrÃ¥g
    modell äldre, trä / metallskodd. Längd: 74 cm, dju..//
    Såld: 350 kr

    SÃ¥ldes den 3 november 2025




Ladda ner broschyr