Föremål som liknar Skadad
7136 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. "Solo" Skadad
Såld: 2.000 kr
Såldes den 19 januari 2026
6223 Färglitografi
Såld: 150 kr
Såldes den 19 januari 2026
6514 Skulpturer
2 st, Parian, (1 st skadad). Höjd: 40 cm
Såld: 800 kr
Såldes den 12 januari 2026
6590 Bägare
Såld: 1.000 kr
Såldes den 12 januari 2026
5257 Skrivbord
Såld: 600 kr
Såldes den 8 december 2025
4072 Halsband
Såld: 500 kr
Såldes den 15 september 2025
2149 Takarmatur
rokokostil, Prismor. Höjd: 70 ca, skadad
Såld: 200 kr
Såldes den 14 juli 2025
7249 Fat
Firma Svenskt Tenn, 1928, skadad, diameter: 21,5
Såld: 200 kr
Såldes den 2 juni 2025
2002 Färgetsning
Såld: 4.600 kr
Såldes den 28 april 2025