Föremål som liknar Sjöslag
3495 Litografier
Såld: 350 kr
Såldes den 6 november 2023
4116 Akvareller
Såld: 1.000 kr
Såldes den 13 juli 2020
1354 Gravyr
Såld: 500 kr
Såldes den 19 augusti 2019
2002 Oljemålning
Såld: 15.000 kr
Såldes den 31 oktober 2016
1176 Oljemålning
Sign Harvey, Sjöslag, 30x40
Såld: 200 kr
Såldes den 4 april 2016
2195 Etsning
Axel Tallberg (I860-1928), Sjöslag, 32x100
Såld: 300 kr
Såldes den 29 februari 2016
5509 Etsning
Axel Tallberg (I860-1928), Sjöslag, motivet: 32 x 92
Såld: 100 kr
Såldes den 30 november 2015
3416 Blandteknik
Sign J Speth, Hamburg 1898, Sjöslag, 106x192
Såld: 4.000 kr
Såldes den 3 november 2014
9011 Oljemålning
Såld: 1.300 kr
Såldes den 20 oktober 2014