Sjöborg, Pioner i vas, signerad, 58x50
Såld: 200 kr
Såldes den 11 augusti 2014 -
9421 Oljemålning
G Sjöborg, fiskeläge, signerad, 35x55
Såld: 350 kr
Såldes den 2 december 2013 -
6736 Byster
Såld: 800 kr
Såldes den 25 november 2013
6286 Oljemålningar
2 st, Sjöborg, Fiskelägen
Såld: 100 kr
Såldes den 10 juni 2013 -
1386 Oljemålningar
1 par, C. Sjöborg, landskap med vatten, 19x22
Såld: 100 kr
Såldes den 10 november 2008 -
7535 Oljemålning
Sjöborg-47, "Tjädrar" 50x65
Såld: 350 kr
Såldes den 7 augusti 2006
5601 Böcker/skrifter
17-1800-tal, bla. Sjöborg
Såld: 300 kr
Såldes den 22 maj 2006