Föremål som liknar Singer
6265 Färglitografier
Såld: 900 kr
Såldes den 21 oktober 2024
8532 Etsningar
Såld: 300 kr
Såldes den 14 november 2022
3118 Bord
Såld: 1.900 kr
Såldes den 28 februari 2022
5334 Oljemålning
Såld: 1.000 kr
Såldes den 12 oktober 2020
4655 Oljemålning
Såld: 1.100 kr
Såldes den 5 oktober 2020
5232 Symaskin
Singer. Längd: 51cm
Såld: 300 kr
Såldes den 27 juli 2020
5488 Symaskin
Singer Modell 221 i låda
Såld: 700 kr
Såldes den 28 maj 2018
2224 Bordsfläkt
Singer, No 2903, modell äldre, höjd: 32 cm
Såld: 800 kr
Såldes den 30 januari 2017
6054 Oljemålning
Såld: 500 kr
Såldes den 5 december 2016