Föremål som liknar Signerade
5139 Färglitografier
Såld: 100 kr
Såldes den 1 juli 2024
6074 Litografier
Såld: 800 kr
Såldes den 1 juli 2024
6388 Färglitografier
Såld: 700 kr
Såldes den 1 juli 2024
2144 Ljusstakar
Såld: 100 kr
Såldes den 17 juni 2024
2040 Blandteknik
Såld: 1.700 kr
Såldes den 17 juni 2024
5302 Pokalglas
Såld: 200 kr
Såldes den 17 juni 2024
2042 Akvarell
Såld: 150 kr
Såldes den 17 juni 2024
5011 Skulpturer
Såld: 1.400 kr
Såldes den 17 juni 2024
4162 Färglitografier
Såld: 500 kr
Såldes den 10 juni 2024