5124 Oljemålning
Såld: 450 kr
Såldes den 13 januari 2020 -
9393 Färglitografi
Jan Afzelius (1929-2000), 247/300, 32x32, signerad-74
Såld: 200 kr
Såldes den 4 juni 2012 -
6229 Färglitografi
Såld: 150 kr
Såldes den 21 maj 2012
2072 Oljemålning
Signerad-74, strandpromenad medelhavet, 55x66
Såld: 100 kr
Såldes den 24 oktober 2011 -
8421 Oljemålning
signerad-74. Napoli, barn, 35x42
Såld: 1.500 kr
Såldes den 7 september 2009