9140 Etsning
Såld: 100 kr
Såldes den 28 januari 2019 -
7421 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 24 september 2012 -
5069 Serigrafi
Okänd konstnär, signerad-73, motivets mått: 55x77
Såld: 250 kr
Såldes den 30 juli 2012
6183 Oljemålning
Signerad-73, figurer, 80x50
Såld: 200 kr
Såldes den 14 november 2011 -
2074 Blandteknik
Signerad-73, 80x100
Såld: 100 kr
Såldes den 5 november 2011