Föremål som liknar Signerad och numrerad
5345 LITOGRAPH IN C..
Sold: SEK 100
Sold den 15 december 2025
2043 WOOD ENGRAVING
Sold: SEK 100
Sold den 24 november 2025
3027 COLOUR ETCHING
Sold: SEK 700
Sold den 8 september 2025
8462 LITOGRAPH IN C..
Sold: SEK 100
Sold den 21 april 2025
1058 SCULPTURE
Sold: SEK 17000
Sold den 31 mars 2025
4278 Carborundumets..
Sold: SEK 900
Sold den 31 mars 2025
4280 LITOGRAPH IN C..
Sold: SEK 100
Sold den 31 mars 2025
1063 SCULPTURE
Sold: SEK 18500
Sold den 31 mars 2025
4289 LITOGRAPH IN C..
Sold: SEK 800
Sold den 24 mars 2025