Föremål som liknar Signerad S
5119 Fat
Såld: 1.500 kr
Såldes den 26 augusti 2024
6117 Väggrelief
Såld: 300 kr
Såldes den 1 juli 2024
7040 Samekniv
Signerad Skaltje. Längd: 27 cm
Såld: 800 kr
Såldes den 13 maj 2024
4256 Oljemålning
Såld: 500 kr
Såldes den 11 mars 2024
4187 Skulptur
Såld: 3.600 kr
Såldes den 11 mars 2024
4332 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 4 mars 2024
7025 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 5 februari 2024
5150 Akvarell
Såld: 250 kr
Såldes den 22 januari 2024
5021 Oljemålning
Såld: 350 kr
Såldes den 22 januari 2024