8458 Oljemålning
Signerad Hult, Stockholmsmotiv, Riddarfjärden, 39x100
Såld: 700 kr
Såldes den 28 september 2015 -
1400 Oljemålning
Signerad Hult, 'Fiskargatan', 32x40
Såld: 150 kr
Såldes den 3 augusti 2009 -
1112 Färglitografi
signerad Hultén, 69/300
Såld: 900 kr
Såldes den 10 november 2008
Föremål som liknar Signerad Hult
- Träfflista
- alla
- Visa alla