3391 Oljemålning
Signerad Holmberg, komposition. Olja på duk, 32x23 cm
Såld: 1.200 kr
Såldes den 10 september 2018 -
9509 Oljemålning
Signerad Holmberg, 1889, Kustmotiv med båtar, 29x38
Såld: 1.500 kr
Såldes den 8 september 2014 -
3089 Oljemålning
Signerad Holmberg 1950, Utsikt från Fjällgatan, 46x38
Såld: 150 kr
Såldes den 6 oktober 2008
Föremål som liknar Signerad Holmberg
- Träfflista
- alla
- Visa alla