4081 Oljemålning
Såld: 6.200 kr
Såldes den 15 januari 2024 -
7128 Oljemålning
Såld: 1.200 kr
Såldes den 19 juli 2021 -
3082 Oljemålning
signerad G Lindström -96, olja på duk, 78x53 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 16 april 2018
1198 Oljemålning
Signerad G Lind, Blomstilleben, 59x46
Såld: 200 kr
Såldes den 27 juli 2009 -
2048 OLJEMÃ…LNING
Stilleben, Signerad G Lindstöm, 17x27
Såld: 300 kr
Såldes den 22 oktober 2001 -
2049 OLJEMÃ…LNING
Droska, Signerad G Lindstöm, 24x30
Såld: 100 kr
Såldes den 22 oktober 2001